کنایه عجیب رامین رضاییان به سرمربی پرسپولیس!

رضاییان با بیان اینکه دوست داشتم با مربی بزرگ کار کنم، به گونه ای به یحیی کنایه زده است.

رامین رضاییان بیان اینکه دوست داشتم با مربی بزرگ کار کنم، گفت: قول می‌دهم امسال تیمی داشته باشیم که هواداران سپاهان از تماشای بازی‌های آن لذت ببرند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ رضاییان در گفت‌وگویی در مورد شرایطش در تیم فوتبال سپاهان، اظهار داشت: امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشیم و با ارائه فوتبال خوب و زیبا دل هواداران سپاهان را شاد کنیم. قول من به هواداران سپاهان این است که بهترین عملکردمان را داشته باشیم. سعی ما ارائه بازی خوب و کسب نتیجه برای رضایت هواداران است.

وی افزود:‌ عقیده و هدف اصلی من این است که به نحوی فوتبال بازی کنیم که هواداران لذت ببرند و امتیاز بگیریم. این واقعا لذت بخش است.

مدافع جدید سپاهان در مورد دلایلش برای پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: دوست داشتم به تیمی بروم که بتوانم فوتبالم را نشان دهم و خوب بازی کنیم. همه هواداران ایرانی می دانند که من زمانی به تیمی می‌روم دوست دارم خوب فوتبال بازی کنم و عملکرد مناسبی داشته باشم. سپاهان تیم بزرگی است و زمانی که می خواستم این تیم را انتخاب کنم با مربی تیم صحبت کردم. این برای من ارزشمند بود که مربی بزرگی مثل مورایس با من ارتباط گرفت و با هم صحبت کردیم. من دیدم که او و باشگاه چه اهداف بزرگی دارند.

رضاییان در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید کرد: دوست داشتم که با یک مربی بزرگ کار کنم همیشه گفته‌ام فقط به فکر صحبت کردن نباشیم. بیاییم با فوتبالمان و تمرینمان نشان دهیم که تعهد داریم. صحبت کردن، حاشیه درست کردن، پست اینستاگرام گذاشتن و قلب گذاشتن در صفحه مجازی فایده ای ندارد وقتی در زمین خوب کار نکنید. در زمین خوب کار کردن بهتر از همه این حاشیه‌ها است.

وی تاکید کرد: خودم به عنوان فوتبالیست تلاش می‌کنم در زمین بهترین عملکردم را داشته باشم. وقتی اینگونه کار کنید همه هواداران راضی می‌شوند. این بالاترین تعهد من است.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ماجرای دوپینگ تاج و ادعای جنجالی جواد خیابانی

جواد خیابانی ادعای جنجالی ای را در خصوص دوپینگ بازیکنان تاج مطرح کرده است. جواد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.