پیشنهادات تازه برای ستاره استقلالی تیم ملی

یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی در جام جهانی، سیدمجید حسینی بود که همراه با پورعلی‌گنجی زوج خط دفاعی تیم ملی را تشکیل دادند.

حالا طبق ادعای سایت sporundibi ترکیه، حسینی با عملکردش همراه با تیم ملی در جام جهانی توانسته نظرها را به خود جلب کرده و ممکن است در نقل و انتقالات همین فصل، کایسری اسپور را ترک کند. قرارداد مجید حسینی با کایسری تا پایان این فصل است و وی به دنبال بررسی پیشنهاداتش در ماه ژانویه خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ باشگاه کایسری اسپور همراه با سرمربی جدیدش علی‌رغم محرومیت‌هایی که در نقل و انتقالات داشت، توانست به نتایج مناسبی دست پیدا کند و مجید حسینی یکی از بازیکنان ثابت تیم بود.

با این حال قرارداد این بازیکن ایرانی پایان فصل تمام می‌شود و از حالا پیشنهاداتی را پیش روی خود می‌بیند. پیش از این باشگاه شارلوا بلژیک و چند باشگاه آسیایی برای جذب حسینی اقدام کرده بودند و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار اوست.

طبق ادعای دیگر رسانه‌های ترکیه‌ای این مدافع که پیشنهاد تمدید قرارداد از کایسری اسپور دریافت کرده، تا پایان فصل صبر خواهد کرد و با توجه به پیشنهادات پیش رو تصمیم خواهد گرفت.

تیم فوتبال کایسری قصد دارد اردوی آماده سازی خود را در آنتالیا برگزار کند و اسامی بازیکنان حاضر در این اردو، امروز اعلام شد. بر اساس اعلام باشگاه، مجید حسینی که در جام جهانی حضور داشته است، از روز ۱۴ دسامبر (حدود دو هفته دیگر) به تمرینات کایسری ملحق می‌شود.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

سریال آکتور چه زمانی پخش میشود؟ سریال آکتور چند قسمت است؟

سریال آکتور محصول مشترک فیلیمو و نماوا در سال ۱۴۰۱ و اولین تجربه حضور نیما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *