نظر جالب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در رابطه با بازگشت سوپراستار!

آب ها پس از نهایی کردن کار انتقال محبی به استقلال در تلاش برای بازگرداندن مهدی قایدی هم هستند.

به این خاطر که شباب الاهلی برای خرید استقلال پول کلانی را به آبی ها داد و بدون شک در این برهه از زمان راضی نخواهد شد به این راحتی مهدی قایدی را از دست دهد. هر چند حضور این بازیکن در تیم اتحاد کلبا منتفی شده است  و در خصوص حضورش در تیم الوصل هم خبر تازه ای در رسانه ای اماراتی منتشر نشده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ شاید در نهایت باشگاه استقلال مهدی قایدی را همانند محمد محبی به صورت قرضی از تیم شباب الاهلی در اختیار بگیرد.

محمد مومنی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد جذب مهدی قایدی می گوید: در اینکه قایدی بازیکن بسیار خوبی است، شکی وجود ندارد و دوست داریم به جمع ما اضافه شود و از قابلیت‌های او استفاده کنیم. استقلال قایدی را پرورش داد و به جایی رساند که خودش دوست داشت. اکنون که استقلال می‌خواهد از این بازیکن استفاده کند، باید شرایطی به وجود بیاورد که زمینه استفاده از او مهیا شود و به استقلال کمک کند. همه استقلالی‌ها دوست دارند این اتفاق بیفتد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، اما یکسری شائبه‌ها آزاردهنده است. چیزهایی شنیدیم که نمی‌توانیم درباره آن حرف بزنیم. بازگشت قایدی می‌تواند برای او و استقلال نفع داشته باشد و پله‌های قهرمانی زودتر طی شود.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

سکانسی از امین تارخ که پربازدید شد

سکانسی از بازی امین تارخ در سریال آقازاده در ساعات گذشته بین کاربران فضای مجازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.