موهای رُتیلی ریحانه پارسا که ببینیش یجوری میشی؛ با کلی اطوار مرد فِیوریتشو رو کرد!

reyhaneh parsa shayanews

ریحانه پارسا انگاری بالاخره بعد از یک سال و نیم فعالیته هیچ و پوچ، تونست تو مدلینگ و عرصه فیلمی یه حرکتی بزنه که جذاب باشه!

شایانیوز- ریحانه پارسا بازیگر سابق سینمای ایران و بازیگر حال حاضر اینستاگرام می باشد که دیگه داره میشه دو سال که از کشور رفته و مهاجر ترکیه شده. البته که ریحانه پارسا مدت پیش خبر از اقامتش داد و خیلی هم خوشحال بود ریحانه پارسا سن و سالی نداره و از چهره ها دهه هفتاد اونهم اواخر ان دهه هستش که شر و شوره تو وجودش نذاشت تنها یه بازیگر بمونه و میخاوست بره که شاااخ مجازی بشه! ریحانه پارسا ابتدا به امید بوی کباب رفت اما دید انگاری خر داغ میکنند!

البته که همونطور که میدوند این یک توهین نبود بلکه مثلی بارز از افکار و نتیجه ریحانه پارسا بود. خانوم خانوما از فعالین اینستاگرامه اما ازونجایی که درست مثل تتلو خیلی مودیه، به همین دلیل تا به حال تو پونصدتا فعالیت دیده شده که به ناکجا آباد هم نرسیده! ریحانه پارسا در صفحه اینستاش بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده داره که خب برخی ایشون رو دختر محکم و مستقل میدونن که رفته تا به خواسته هاش برسه و برخ هم ایشون رو دختری نامتعارف میدونن که هیچ استعداد درونش نیست و تنها با عریانی میخواد جلب توجه کنه!

البته که نه اینوری و نه اونوری! ریحانه پارسا یه استعداد هایی داره که اگه پرورشش بده بازیگر خوبیه و دست به نوشتن خوبی هم داره و از طرفی هم چندان رفتار جالب نداره و دقیقا با انتشار تصاویر منشوری از خودش قصد جذب فالوور داره!

اما گفته ودیم که ریحانه خانوم حسابی مودیه، در ادامه نمونه ای از فیس جدید و حال و هوای تازش رو مشاهده می کند که احتمال داره باز فردا یه ریخت دیگه باشه!

Untitled

وقتی ریحانه پارسا از جَک لوبیای سحرآمیز گرفته کاشته رو سرش!

البته که ریحانه پارسا همین چند روز پیش تصاویری از کله کچل شده خودش با موهایی که روی زمین ریخته شد بود منتشر کرد و نشون داد که موهاشو از ته شده اما دو روز بعدش با همون موهای قبلش اومد که آخرم هیشکی نفهمید بالاخره زده یا نزده! بله رحانه پارسا دقیقا همنیجوری ملتو فیلم میکنه و جذب فالوور داره.

حالا هم که مشاهده کردید ریحانه خانوم از بافت آفریقاییشون مثل همیشه با کلی ادا و اطوار رونمایی کردند!

Untitled

ریحانه پارسا یه بیش فعاله چِت زده؟ یا فیلسوفِ کشف نشده!

ریحانه پارسا اینجوری که تو پیجش نشون میده و عکس و فیلمایی که پست و استوری میکنه، مشخصه که اهل ورزشه و حساب پیگیر ورزش کردن. اما نکته ای که هست اینه که ریحانه پارسا از اونجایی که انگاری بیش فعاله، حرکات عجیبی در حین ورزش از خودش نشون میده و یا رفتار هایی غریب داره در حد که ملی کامنت بوووق دار واسش میاد!

ریحانه پارشسا در بیشتر تصاویر و یا فیلم هایی که از خودش منتشر میکنه و فیلتر کم داره و بی آرایشه، زیر چشماش سیاه شده و گود افتاده به همین دلیل خیلی از کاربران بر این عقیده اند که ریحانه خانوم یچیزی میکشه و اعتیاد داره وگرنه این رفتارا و سیاهی ها عادی نیست …!

ریحانه پارسا مودی ترین مودیه دنیاست!

ریحانه پارسا در خارج از کشور با افراد زیادی در ارتباط بود و خب اگه بخوایم خودمونو گول نزنیم باید بگیم که هممون میدونیم قطعا با همشونم رابطه جنسی داشته و دست آخر هم میاد میگه مقصر مادر پدرم بودن که زندگی منو خراب کردن!

در صورت که خیلی از دختران هستند که این شرایط براشون پیش میاد و تو وضعیت بدی هم به سر میبرن اما راه دیگه ای رو پیش میرن و این دلیلی قانع کننده برای کار های زشتی که ریحانه خانوم تا به حال کرده نیست.

ریحانه پارسا هنوز هم دست بردار نیست و هر چند روز یکبار پسری رو به عنوان عشق معرفی میکنه. چند روز پیش هم که در کنار مردی سن بالا با عنوان شوگرددی قدم میزد! در ادامه مورد علاقه جدید خانوم خانوما رو مشاهده می کنید که جدیدا خیلی یاهاش کلیپ میگیره و عکس میذاره که احتمالا ایشونم تنها چند وقت مهمون دل ریحانه پارسا هست! حالا این بازی عشق و عاشقی و تعویض آدما تا کی ادامه داره خدا داند.

Untitled

ریحانه پارسا حالا اونور آب چه میکنه؟

ریحانه پارسا از اون دسته دخترایی بود و هستش که حس سرکشی درش زیاده و هرگاه دوست داره تا به سمت و فازی جدید بره! ریحانه پارسا شاید اگر در ایران ادامه میداد حالا به یکی از پر کار ترین هنرمندان سینما تبدیل شده بود اما حالا اونور آب کار و بار درست و دائمی نداره و هرچه که هست گذرا و پر دردسره!

ریحانه خانوم پارسا به تازگی کارگردان فیلمی کوتاه هم بوده و این چند وقته مدلینگ هم فعالیت کرده که یه پونصوتایی از خودش عکس و فیلم گذاشت!

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ترانه علیدوستی یجور پَر و بال گرفته و چاق شده نگو و نپرس؛ فیس آرایشگرش حوری بهشتیه!

ترانه علیدوستی همیشه از بانوان پر حاشیه سینما بوده اما به تازگی تصویری از خانوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.