فاز عجیب "دنیا مدنی" با تیپ خز و خیابونیش؛ اینی که پوشیدیُ ما قدیما سفره میدونستیم!

donya madani shayanews

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از بازیگرای خفن و البته بسیار خودشیفته سینما و تلویزیونه که به تازگی یه عکس باحال با یه شلوار عجیب منتشر کرده.

شایانیوز- دنیا مدنی دختر رویا تیموریان که از بازیگرای خیلی خوب تئاتر و سینماس، این روزا بیشتر در حوزه ای که براش زحمت کشیده و درس خونده مشغول فعالیته. از زمانی که دنیا مدنی وارد فضای سینما شد با عنوان های مختلف شروع به کار کرد، ولی هیچ کدوم از اونا براش شهرت چندانی به وجود نیاورد. دنیا مدنی تا این اواخر که یه فیلم خیلی خفن ساخت و به جشنواره های بین المللی رسوندش همچنان در پشت صحنه ناشناس باقی مونده بود.

البته از این نکته نگذریم که خانوم بازیگر به قدری تو اینستا پی عکس گذاشتن و شاخ بازی بود که از اون راه بیشتر به چشم میومد تا اینکه بخواد یه بازیگر یا کارگردان بشه. حالا هم که به عنوان یه بازیگر حرفه ای در کنار سلبریتی هایی همچون پژمان بازغی به ایفای نقش در فیلم دموکراسی در روز روشن پرداخته و خیلیا منتظر اکران این فیلم باحال و جنجالی هستن!

دنیا مدنی به تازگی یه عکسی از خودش منتشر کرد که او رو با یه استایل تو خونه ای رها روی صندلی داغونی نشون میده. خانوم تو این عکس یه شلوار گل گلی عجیب پاشه که واسه خیلیا سواله این شلوار تو یه همچین عکسی چه میکنه، آخه مگه شلوار بهتر نبود! خانوم بازیگر با این عکسش نشون داد که به هیچ عنوان نظر هیچ کسی براش اهمیت نداره و هر چی خودش دلش بخواد میپوشه و به کسی اهمیت نمیده. ولی نکته جالب تو این عکس از دید کاربرا اپل واچ خفن و فوق گرون خانوم با یه همچین شلواریه که پارادوکس باحالی ایجاد کرده!

gf

دنیا مدنی یه فاز بگیرِ به تمام معنا!

دنیا مدنی از اون دسته آدماییه که تا در سینما دو سه تا فیلم میبرن رو صحنه و این حرفا یهو میان کلی ادا و اصول از خودشون میریزن تا بتونن تو اینستا واسه خودشون یه پا سلبریتی شن.

دنیا مدنی هم که مادر به این معروفی داره و میتونسته خیلی اوقات بره تو کارایی بازی کنه که خیلی زودتر از اینا به چشم بیاد، اما به دلیل اینکه خیییلی خودش رو شاخ می پنداره، خواسته دست تنها به یه جایی برسه. خانوم خانوما با کلی ژست و فیگورای باکلاس طور و غربی یه جوری تو اینستا واسه خودش میتازونه که بیا و ببین!

tr

ytr

دنیا مدنی چه لب دریا چه تو صحرا خفن پوشه!

استایلا و فرمای عجیب و خاص دنیا مدنی که مدام باکلاس بودنش رو به چشم بقیه میاره، از سالیان قبل وجود داشته و یه طوری به خودش میرسه که اگه نشناسینش میگین تابحال از کنار یه دوربین هم رد نشده، ولی اینطور نیس.

دنیا خانوم چند وقت پیش واسه تعطیلات تشریف برده بود جنوب و تو ظل آفتاب یه عکس خفنی از خودش منتشر کرده بود که اگه ببینین قطعا کپ میکنین! خانومی با استایل عجیب و منحصر به فردش اینستا رو یه جوری در هم شکوند که همه تو کف این همه اعتماد به سقف و خفن بازی موندن والا!

f

h

q

شیطنتای دنیا مدنی که بالاخره یه روز دردسرساز میشه!

دنیا مدنی چند وقت پیش عکسی با بازیگر مطرح سینما، هانیه توسلی تو پیجش گذاشته بود که تتوش رو یه جورایی تو چشم طرفداراش کرد. دنیا خانوم که این روزا بدجور تو فاز اینستا رفته و داره هر طوری میتونه خودش رو به بقیه سلبریتیا نزدیک میکنه، حالا با یه استایل ساده یه طوری عکس گرفته که از دید کاربرای فضای مجازی فقط و فقط میخواد تتو روی دستش رو به رخ بقیه بکشه.

jhd

fd

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ماجرای دوپینگ تاج و ادعای جنجالی جواد خیابانی

جواد خیابانی ادعای جنجالی ای را در خصوص دوپینگ بازیکنان تاج مطرح کرده است. جواد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.