ساپینتو: لیاقت داشتیم در نیمه اول ۳، ۴ گل بزنیم

به بازیکنانم در رختکن گفتم وقتی گل ناعادلانه می‌خورید باید بجنگید، چون همه تیم‌ها منتظر اشتباه تیم ما هستند.

ریکاردو ساپینتو، پس از برتری ۳ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، *در نیمه اول لیاقت بردن را داشتیم و بازی باید ۳ بر صفر می‌شد. حتی قبل از گل اول ملوان چند موقعیت روی دروازه آنها ایجاد کردیم. خیلی قوی بازی کردیم و فشار آوردیم، حریف‌مان هم رو به فوتبال مستقیم آورد. یک اشتباه کوچک در نیمه اول انجام دادیم و ملوان از روی پرتاب اوت به گل رسید. این اشتباه خط دفاعی نبود و اشتباه تمرکزی بود. روی اینها کار کرده بودیم و در دیدار قبل درس عبرت گرفته بودیم، اما گل خوردیم.

*در نیمه دوم در شرایطی که با یک گل در حال واگذاری نتیجه بودیم، اما به خودمان و بازیکنانم اطمینان داشتیم. آنها تلاش کردند تا نتیجه بگیریم. این بازی را برابر سپاهان به نمایش گذاشتیم که نتیجه نگرفتیم. من روی ذهن بازیکنانم کار کردم که حتی اگر گل خوردند تسلیم نشوند و به بازی برگردند. سیستمی را که در دیدار با سپاهان بازی کردیم، مقابل ملوان ادامه دادیم. در نیمه دوم سیستم بازی را به ۳-۳-۴ تغییر دادم که خوب جواب داد. تعویضی‌های ما خوب ظاهر شدند و با این روند باید بازی‌ها را ادامه دهیم و تسلیم نشویم.

*درگیری‌ با عوامل هلال احمر؟ وقتی گل خوردیم آنها مقابل ما شادی کردند که ناراحتی پیش آمد. فوتبال است و از این اتفاقات می‌افتد. پس از پایان بازی از آنها عذرخواهی کرده و در آغوش‌شان گرفتم.

*تعویض‌ها؟ برای قهرمانی نه تنها به ۱۱ نفر نیاز دارید، بلکه باید نیمکتی قوی هم داشته باشید. ما دو بازیکن حرفه‌ای‌‌مان را کنار گذاشتیم که ناراحت هستیم. مایل نبودم ارسلان مطهری و سیدمحمد حسینی بروند. آنها کیفت لازم را داشتند که بمانند، اما مشکل پر بودن لیست را داشتیم و جز این نمی‌توانستیم کاری کنیم. می‌خواهیم این برد را به آنها و نفراتی مثل امید حامدی‌فر، عزیزبک آمانوف و زبیر نیک‌نفس که با ما به انزلی نیامدند، تقدیم کنیم. آمانوف با ماست. رقابت سختی بین بازیکنان در تمرین وجود دارد و برای آنها این موضوع خوب است که به سطح بالایی برسند.

*ما لیاقت داشتیم در نیمه اول سه، چهار گل بزنیم. ملوانی‌ها یک موقعیت از پرتاب اوت به دست آوردند که تبدیل به گل شد. به بازیکنانم در رختکن گفتم وقتی گل ناعادلانه می‌خورید باید بجنگید، چون همه تیم‌ها منتظر اشتباه تیم ما هستند. ما نباید از این اشتباهات انجام دهیم.

*آنها یکبار ضدحمله سریع داشتند، اما شما می‌توانید بگویید ما چند فرصت گلزنی داشتیم؟ ما لیگ راحتی نداریم و باید دید بقیه تیم‌ها می‌توانند ملوان را ببرند. ما خیلی کار داریم و باید عملکردمان در دفاع نیز خوب باشد. مطمئناً تیم ما در این یک ماه به حالت مطلوب می‌رسد

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ترانه علیدوستی یجور پَر و بال گرفته و چاق شده نگو و نپرس؛ فیس آرایشگرش حوری بهشتیه!

ترانه علیدوستی همیشه از بانوان پر حاشیه سینما بوده اما به تازگی تصویری از خانوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.