ساپینتو با استقلالی ها راه آمد!

فشار تمرینات تیم استقلال در فاصله چند روز تا شروع لیگ برتر بیست و دوم کمتر خواهد شد.

یکی از مواردی که بعد از شروع تمرینات استقلال زیر نظر ریکاردو ساپینتو بارها به آن پرداخته شده، فشار زیادی است که این مربی پرتغالی به بازیکنان آورده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ ساپینتو که علاقه مند است تیمی آماده را برای شروع لیگ برتر بسازد، در تمرینات روزهای گذشته و به خصوص در اردوی ترکیه آبی پوشان با شدت زیاد و در اکثر روزها به صورت دونوبتی تمرینات تیمش را جلو برد.

فشار بالای تمرینات استقلال حتی باعث شد تا برخی بازیکنان نیز در این خصوص اظهارنظر کنند. در بازگشت استقلال به تهران هم این تمرینات با شدت زیاد دنبال شد و آبی ها طی دو روز گذشته دو بازی تدارکاتی پشت سر هم هم برگزار کردند.

بعد از بازی دوستانه با هوادار اما که روز گذشته برگزار شد، ساپینتو یکروز(شنبه) را به بازیکنانش استراحت داد تا خستگی آنها رفع شود. از سوی دیگر از فردا که تمرینات استقلال از سر گرفته می شد، ساپینتو از فشار تمرینات می کاهد تا اصطلاحا بدن های بازیکنان رها شود و نفرات با آمادگی کامل در هفته اول لیگ حضور پیدا کنند.

تمرینات استقلال از فردا(یکشنبه) تا پایان هفته با فشار کمتر و به صورت یک نوبتی دنبال می شود تا بازیکنان با شرایط خوب و استراحت نسبی به دیدار با سپاهان در هفته اول لیگ برتر بروند.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ماجرای دوپینگ تاج و ادعای جنجالی جواد خیابانی

جواد خیابانی ادعای جنجالی ای را در خصوص دوپینگ بازیکنان تاج مطرح کرده است. جواد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.