"سارای پایتخت" دو هیچ از آبجیش جوگول تر شد؛ نترس از نیکا که های و هوی داره بترس از…

saranika forghani shayanews

نیکا فرقانی از اونجایی که دیگه چهره ای خانومانه پیدا کرده اینچنین هم رفتار میکنه و به تازگی استوری ای جذاب از خود گذاشت.

شایانیوز- سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای سریال پایتخت که این روزا شدن دوقلوهای مجازی و شاخ. البته که نیکا فرقانی از آبجی خانوم همسانشم شاخ تره اما در مجموع دختران نقی فرسنگ ها با شخصیتی که در واقعیت دارند متفاوتند! سارای پایتخت از نیکا یک دقیقه کوچیکتره که شاید به همین دلیله که اختلاف اخلاق دارن!

حالا اصلا شاید بگین چه لوس کی به این موضوعات اهمیت میده! اما بهتره بدونین دو قلوها هر کدوم یک میلیون دنبال کننده در صفحات اینستاگرامشون دارن با کلی فن پیج و پیگیر که میخوان هر جور شده با سارا و نیکا ارتباط برقرار کند.

سارا و نیکا چندان فعااال در شبکه های مجازی نیستند و بعد از حواشی نامتعارفی که ازشون ساخته شد خیلی زیاد ملاحظه گر شدند و هر عکس و فیلمی رو منتشر نمی کنند. اما در ادامه تصویر جدیدی که نیکا خانوم از خودش منتشر کرد رو مشاهده می کنید که طبق معمول با فیلتره نه نچرال!

ih

نترس از آنکه های و هوی دارد! سارا خانوم زد جلو…

اما گفتیم نیکا شیطون تر از سارا هستش در صورتی که یارا فرقانی به تازگی تصاویری از خود منتشر کرد که ژست و فعالیتش فالووراشو متعجب ساخت. 

Untitled

نیکا فرقانی بالاخره خوده واقعیشو نشون همه داد…

این روزا تو اینستا با وجود فیلتر های اینستایی بیشتر خانوما یه شکل شدن و همه صاف و صوف و تغییر کرده هستن. یعنی شما از خواب هم بیدار شده باشین با این فیلترا میشین سیندرلا!

البته که خیلی هم اعتیاد آوره و باعث میشه شخص دیگه بدون فیلتر نخواد خودش رو ببینه! خیلی از خانومای سینما هم همینطور شدن مثل مریم معصومی یا بهاره رهنما. سارا و نیکا نیز از همون خانومای معتاد به فیلتر هستند جوری که دیگه یکبار کاربران به شدن به نیکا خانوم گیر دادن که بی فیلتر نمیای و این حرفا ، ایشونم بهش بر خورد و بدون فیلترشم گذاشت!

حالا تو استوری های جدیدش دوباره بومرنگ گذاشته و چهره واقعیش هم هستش که واقعا زیباست و خوبه که ایشون بالاخره راضی به نشون دادن خودشون شدن!

ضبط و ربط سارا نیکا با فوتبالیست پرحاشیه چیه؟!

سارا و نیکا از هشت سالگی وارد پایتخت شدن و در هیچ سریال دیگری بازی نداشتن جز سریالی که در نوزادی حضور پیدا کرده بودند! حالا میخوایم بگیم که سارا و نیکا چندان در این عرصه نچرخیدن که بخوان رابطه صمیمانه با افراد مختلف برقرار اما از کجا و چجوری و رو چه حساب ، با مهدی قائدی فوتبالیست مشهور و همسرش ستاره معصومی رابطه ای صمیمانه داشتند.

جالب اینجاست که اصلا سن و سال سارا و نیکا به این زوج هم نمیخوره به خصوص ستاره خانوم که ۱۳ سالی از دخترا بزرگتره! این موضوع وقتی تصویر سارا و نیکا با این زوج منتشر شد با تعجب کاربران همراه بود که اصلا این کجا و اون کجا….

giu

سارا و نیکا جوجو سِن هایی که با آرایش زود بزرگ شدن!

سارا و نیکا فرقانی دختران دهه هشتادی و ۱۸ ساله ای هستند که سعی دارند تا با کار های مختلف چهره شون رو بزرگ تر نشون بدن. دوقلوها از سن تقریبا ۱۳، ۱۴ سالگی شروع کردن به آرایش های غلیظ و موی بلوند و پارتی رفتن و قلیون و … خلاصه همون مواردی که بعث شد تا زود حاشیه ساز بشن.

خیلی از کاربران بر این نظرند که مگه شما چند سالتونه که انقدر مو رنگ میکنید! تازه خوبه خارج از کشور در حال زندگی هستید و اونجا نچرال پسند هستند. ناگفته نماند که برای همون موارد نامتعارفی که گفتیم خیلی از هواداران این دو بازیگر جوان گفتند خب سارا و نیکا خارج زندگی میکنن و پارتی و قلیون و… مهم نیست اما بهتره بگیم که حتی در خارج از کشور هم یکسری موارد سن و سال داره و هر کی هرکار دلش خواست نمیکنه!!

aswudg

جذب فالوور با فخر فروشی یا استعداد؟!

سارا و نیکا چون هنر خاصی ندارند بنابراین چیزی هم برای عرضه در اینستاگرام ندارند اما این دو خواهر برای اینکه تعداد فالوورهایشان کم نشود هر از گاهی عکس و استوری از خودشان منتشر می کنند. البته در این استوری ها سارا و نیکا یا در حال ناز و عشوه آمدن هستند یا فخر فروشی!

مدتی پیش نیکا خانوم از میز غذا و آیس پک خوردش استوری کرد. انتشار این ویدیو هیچ معنی و مفهومی ندارد جزو فخر فروشی البته این نخستین بار نیست که دوقلوهای پایتخت با میز غذایشان خودنمایی می کنند.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

ترانه علیدوستی یجور پَر و بال گرفته و چاق شده نگو و نپرس؛ فیس آرایشگرش حوری بهشتیه!

ترانه علیدوستی همیشه از بانوان پر حاشیه سینما بوده اما به تازگی تصویری از خانوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.