زارع: می‌توانستیم به استقلال گل‌های بیشتری بزنیم

بعد از اینکه هم ۲ بر یک عقب افتادیم می‌توانستیم گلزنی کنیم اما در نهایت بازنده شدیم

مازیار زارع بعد از شکست ۳ بر یک ملوان مقابل استقلال در نشست خبری اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، *این برد را به استقلال تبریک می‌گویم و به بازیکنان خودمان خسته نباشید می‌گویم. در مجموع بازی قشنگی را شاهد بودیم و روی هر دو دروازه موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد شد. استقلال از روی ارسال از کناره‌ها و ضربه ایستگاهی برنامه داشت و در دو مورد هم به گل رسید. موقعیت های خوبی هم ما داشتیم که روی ضد حملات می‌توانستیم گل بزنیم. متاسفم که بازی را واگذار کردیم اما خسته نباشید می‌گویم به بازیکنانم.

*آنها بازی را برده‌اند و طبیعی است که آنها این مساله را نپذیرد. خیلی دوست ندارم در مورد تیم استقلال صحبت کنم. حرفه‌ای تر این است که در مورد ملوان صحبت کنم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. اگر از نظر درصدی حساب کنیم درصدبالایی موقعیت گلزنی داشتیم. گفتم اگر باهوش باشیم می‌‌توانستیم خوب باشیم.

*در نیمه اول کاملا باهوش بازی کردیم و می‌دانستیم چه می‌خواهیم و اگر بازیکنان می‌توانستند عرض زمین را ببندند مانع از ارسال‌های حریف می‌شدند. استقلال تیم خوب و قابل احترامی است و فوتبال خوبی بازی کرد. موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتیم و حتی می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم. بعد از اینکه هم ۲ بر یک عقب افتادیم می‌توانستیم گلزنی کنیم اما در نهایت بازنده شدیم و به حریف تبریک می‌گویم.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

(ویدئو) طرز تهیه چیز کیک آلمانی؛ یه دسر خوشگل و خوشمزه که خیلی آسون درست میشه

چیز کیک یه دسر خوشگل و خوشمزس که این روزا پای ثابت مهمونی ها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.