درخواست باشگاه استقلال در رابطه با بازی دربی

مدیر عامل باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرد با فدراسیون فوتبال نامه نگاری می کند تا بازی دربی با حضور تماشاگران برگزار شود.

علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد با فدراسیون فوتبال نامه نگاری می کند تا دیدار با پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ این بازی از هفته دوازدهم لیگ برتر قرار است ۲۹ آذر در استادیوم آزادی برگزار شود.در خصوص برگزاری این بازی با حضور تماشاگر فدراسیون فوتبال تصمیم گیرنده نیست و شورای تامین استان تهران در این باره اظهار نظر خواهد کرد. به همین خاطر نامه باشگاه استقلال به این شورا ارجاع داده خواهد شد.

جالب اینجاست در هفته هایی که بازی های لیگ برتر و لیگ یک بدون حضور تماشاگر برگزار می شد، برخی از تیم ها موفق شده بودند از شورای تامین مجوزبرگزاری بازی ها با حضور تماشاگران را بگیرند. از جمله این تیم ها فجر سپاسی و شمس آذر در لیگ یک بودند.

دیدارهای لیگ برتر و لیگ یک ابتدای فصل به دلیل کرونا با حضور ۳۰ درصدی تماشاگر برگزار می شد اما در هفته های پایانی منجر به جام جهانی با نظر شورای تامین بار دیگر حضور تماشاگران در استادیوم ها ممنوع شد. باید منتظر ماند و دید که شورای تامین به درخواست باشگاه استقلال چه جوابی خواهد داد. در صورت نظر مثبت شورای تامین این موضوع به سود پرسپولیس هم خواهد بود چرا که حضور تماشاگران دو تیم در بازی دربی ۵۰- ۵۰ است.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

سریال آکتور چه زمانی پخش میشود؟ سریال آکتور چند قسمت است؟

سریال آکتور محصول مشترک فیلیمو و نماوا در سال ۱۴۰۱ و اولین تجربه حضور نیما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *