حساس ترین بازی مرحله یک چهارم جام جهانی را فغانی قضاوت می کند؟

بر خلاف خبرها و حواشی، علیرضا فغانی عقیده دارد در اعلام پنالتی به سود تیم پرتغال اشتباه نکرده است.

علیرضا فغانی در دوحه بسر می‌برد و  این بدین معنی است هم چنان یکی از گزینه‌های قضاوت در مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و بازی رده بندی و فینال است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ او در دوره قبل جام جهانی چهار بار در روسیه سوت زد. آخرین مسابقه ای که قضاوت کرد، بازی بلژیک – انگلیس در دیدار رده بندی بود.

او در این جام جهانی تا به اینجای کار در دو بازی سوت زد که اعلام پنالتی به سود پرتغال با کمک کمک داور ویدئویی حاشیه‌هایی را به همراه داشت و حتی برخی از خبرنگاران آمریکای جنوبی اخراج او را از دوحه مطرح کردند که مشخص شد دور از واقعیت است.

بر اساس خبرهای رسیده از دوحه فیفا قصد دارد از علیرضا فغانی برای قضاوت دیدار انگلیس – فرانسه استفاده کند و در صورتی که در این بازی قضاوت بازی بدون نقصی داشته باشد برای سوت در بازی نهایی انتخاب خواهد شد.

گفتنی است بر خلاف حاشیه‌هایی که علیه علیرضا فغانی براه افتاده است او بر این عقیده است در اعلام پنالتی به سود پرتغال اشتباه نکرده است.

در دو مسابقه از مرحله یک چهارم نهایی تیم‌های آمریکای جنوبی به میدان می‌آیند و در مسابقه دیگر احتمال حضور پرتغال هم وجود دارد. از اینرو از دوحه خبر می‌رسد او برای قضاوت دیدار انگلیس – فرانسه انتخاب شده است و به زودی اسامی داوران دیدار مرحله یک چهارم نهایی انتخاب خواهد شد.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

سریال آکتور چه زمانی پخش میشود؟ سریال آکتور چند قسمت است؟

سریال آکتور محصول مشترک فیلیمو و نماوا در سال ۱۴۰۱ و اولین تجربه حضور نیما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *