تاریخ دقیق روز جهانی خلاقیت و نوآوری در تقویم سال ۱۴۰۱ چه روزی است؟

در این پست تاریخ دقیق روز جهانی خلاقیت و نوآوری در تقویم سال ۱۴۰۱ را در اختیارتان قرار داده ایم. با ما در مجله نگاه نو همراه باشید.

تاریخ دقیق روز جهانی خلاقیت و نوآوری در تقویم شمسی برابر است با :

روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۱

تاریخ دقیق روز جهانی خلاقیت و نوآوری در تقویم قمری برابر است با :

روز پنجشنبه ۱۹ رمضان سال ۱۴۴۳

تاریخ دقیق روز جهانی خلاقیت و نوآوری در تقویم میلادی برابر است با :

روز پنجشنبه ۲۱ آوریل سال ۲۰۲۲

 

در تقویم جهانی هر ساله روز ۲۱ آوریل به عنوان روز جهانی خلاقیت و نوآوری شناخته شده است که در مورد زمان نامگذاری آن باید بدانید که روز جهانی خلاقیت و نوآوری یا WCID در ۲۵ ماه می، سال ۲۰۰۱ در تورنتو کانادا نام گذاری شد. کسانی که این روز را تعیین کردند، جزء سگال کانادایی بودند که در زمینه خلاقیت در سال ۱۹۷۷ مطالعاتی را کامل کرده بودند.

هنگامی که بحران خلاقیت در کانادا به یک تیتر تبدیل شد، آن ها تصمیم گرفتند که روز نوآوری و خلاقیت جهانی را نامگذاری کنند زیرا در آن دوره بحران، نیازمند تصمیمات جدید، فعالیت های جدید و رسیدن به نتایج مورد نظر بودند تا بتوانند جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

روز جهانی نوآوری و خلاقیت اولین بار در آوریل سال ۲۰۰۲ به کمک دانشجویانی که مردم را تشویق می کردند تا از خلاقیت خود استفاده کنند، جشن گرفته شد. بعد از موفقیت چنین جشنی، انواع مختلفی از اجماعات در کشور های مختلف سراسر جهان تشکیل شد که این روز را جشن می گرفتند. روز جهانی خلاقیت و نوآوری در سال ۲۰۰۶ به یک جشن جهانی تبدیل شد.

روز جهانی خلاقیت و نوآوری برای هر قدمی که در زندگی برمی دارید، چه از لحاظ شغل، چه از لحاظ تحصیل و زندگی، اهمیت بسیار زیادی دارد. سیاستمداران هم می توانند با به کارگیری خلاقیت خود، راه های جدیدی برای برطرف کردن مشکلات و کمک به کارکنان دولت پیدا کنند. حتی با خلاقیت می توان به بهبود وضعیت بیماران و مشکلات جامعه پرداخت.

روز جهانی نوآوری و خلاقیت همه افراد را تشویق می کند که یک زندگی بهتر را به تصویر بکشند و راه حل های مختلف را با همکاری یکدیگر به کار ببندند. هدف اصلی جشن گرفتن چنین روزی، تشویق مردم برای استفاده از ایده های جدید، تصمیمات جدید و فکر خلاقانه است و خلاقیت است که باعث پیشرفت جهان می شود.

مطلب پیشنهادی

تاریخ دقیق پایان ماه ربیع الاول در تقویم سال ۱۴۰۲ چه روزی است؟

تاریخ دقیق پایان ماه ربیع الاول در تقویم شمسی برابر است با : روز دوشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *