تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر در تقویم سال ۱۴۰۱ چه روزی است؟

در این پست تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر در تقویم سال ۱۴۰۱ را در اختیارتان قرار داده ایم. با ما در مجله نگاه نو همراه باشید.

تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر در تقویم شمسی برابر است با :

روز جمعه ۱۴ مرداد سال ۱۴۰۱

تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر در تقویم قمری برابر است با :

روز جمعه ۷ محرم سال ۱۴۴۴

تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر در تقویم میلادی برابر است با :

روز جمعه ۵ آگوست سال ۲۰۲۲

 

تعریف بلاگر در ایران با سایر کشور‌های جهان متفاوت است در جهان بلاگر به وبلاگ نویس‌ها گفته میشود، ولی در ایران بلاگر به کاربران فعال در شبکه‌ای اجتماعی که دارای فالوئر‌های زیادی هستند گفته میشود.

اگر قبلا وبلاگی ایجاد کرده اید، احتمالاً از Blogger استفاده کرده اید، مخصوصاً برای اولین وبلاگ خود! بسیاری از دانش آموزان هنگام خواندن این مطلب سر خود را تکان می‌دهند. خاطرات خوب را زنده می‌کند. البته امروزه جامعه وبلاگ نویسی عظیمی وجود دارد. برخی از افراد برای به دست آوردن نظرات خود وبلاگ می‌نویسند، دیگران برای کسب درآمد وبلاگ می‌نویسند. بسیاری از این افراد برای انجام این کار به Blogger اعتماد می‌کنند!

روز بلاگر همه چیز را در مورد این پلتفرم جشن می‌گیرد!

Blogger یک سرویس انتشار وبلاگ است. این سایت در ابتدا توسط Pyra Labs توسعه داده شد، اما در سال ۲۰۰۳ توسط Google خریداری شد. احتمالاً بسیاری از سایت‌های Blogger را دیده اید، زیرا زیر دامنه تمایل دارد blogspot.com باشد. با این حال، بسیاری از افراد از دامنه‌های سفارشی خود که خریداری کرده اند نیز استفاده می‌کنند، بنابراین همه سایت‌های Blogger با آن زیر دامنه به پایان نمی‌رسند. کاربران این پلتفرم مجاز به داشتن ۱۰۰ وبلاگ در هر حساب هستند، بنابراین شما هرگز نخواهید داشت که وبلاگ برای ایجاد ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی

تاریخ دقیق پایان ماه ربیع الاول در تقویم سال ۱۴۰۲ چه روزی است؟

تاریخ دقیق پایان ماه ربیع الاول در تقویم شمسی برابر است با : روز دوشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *