با ۳۰۰ هزار دلار آقای گل پرسپولیسی می شود!

بازی با ذوب آهن و تساوی برابر تیم ۱۰ نفره نشان داد، پرسپولیس با وجود جذب لوکادیا، همچنان نیاز به یک مهاجم دارد.

قریبا از ابتدای نقل و انتقالات شیخ دیاباته مهاجم سابق استقلال که بازی های بسیار خوبی با پیراهن این تیم انجام داد و آقای گل لیگ برتر هم شد، به پرسپولیس معرفی شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ دیاباته که فصل قبل در تیم الغرافه قطر بازی می کرد، هم اکنون بازیکن آزاد است و مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد. با این حال گل محمدی به چند دلیل از جمله مصدومیت های فراوان، آماده نبودن و دوندگی پایین، قبل از خرید لوکادیا، برای جذب دیاباته اکی نداده بود.

مدیران پرسپولیس به دلیل قیمت مناسب و اینکه دیاباته بازیکن آزاد است، او را گزینه مناسبی برای پرسپولیس می دانند. با این حال یحیی زیر بار جذب دیاباته نرفت و لوکادیا که به مراتب گزینه بهتری است، پرسپولیسی شد. حالا و بعد از پرسپولیسی شدن لوکادیا، دوباره شایعه مذاکره شیخ دیاباته مطرح شد ولی این بار سرمربی پرسپولیس نظرش را تغییر داد و به مدیران پرسپولیس اعلام کرد موافق جذب دیاباته است.

پشت پرده موافقت یحیی با جذب ستاره سابق استقلال/ دیاباته با ۳۰۰ هزار دلار پرسپولیسی می شود!

اما اینکه یحیی ناگهان به جذب شیخ رضایت داد، به چند دلیل برمی گردد. نکته اول این است که گل محمدی شیخ را برای مهاجم دوم و ذخیره می خواهد. نکته بعدی آشنایی دیاباته با فضای فوتبال ایران است و با توجه به شروع لیگ، این بازیکن خیلی زود می تواند خودش را با شرایط موجود وفق دهد.

نکته بعدی اما قدبلند دیاباته و هنر او روی ضربات سر است، موضوعی که دقیقا یحیی می خواهد و او دوست دارد یک مهاجم قدبلند در ترکیب تیمش داشته باشد. یکی دیگر از نکاتی که باعث شد تا گل محمدی به جذب شیخ راضی شود، هزینه پایین تر این بازیکن نسبت به سایر گزینه های مشابه و موجود در بازار است. آنطور که شنیدیم شیخ برای پرسپولیسی شدن چیزی حدود ۳۰۰ هزار دلار می خواهد و باشگاه پرسپولیس که هزینه زیادی را برای جذب لوکادیا انجام داد، مشکلی برای پرداخت دستمزد دیاباته ندارد.

گفتنی است مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و شیخ دیاباته آغاز شده و درصورت توافق این بازیکن به زودی برای امضای قرارداد و شرکت در تمرینات پرسپولیس به ایران خواهد آمد.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

مانتو کهربایی "فاطمه گودرزی" که آدمو یاد جوجه کباب میندازه؛ تبلیغات از بیخ و بُن پاشوند!

فاطمه گودرزی بازیگر خفن ایرانی که این روزا داره اینستا رو با تبلیغات راه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.