"المیرا دهقانی" با ژستاش اینستا رو چه آتیشی میکنه؛ فازش با ژیگول ترین صدای ایران دیدنیه!

elmira dehghani shayanews

المیرا دهقانی بازیگر سریال لحظه گرگ و میش که تو اینستا یه بلا برده ایه که دومی نداره، با یه عکس اروپایی طورش بازم قیمه ها رو ریخت تو ماستا!

شایانیوز- المیرا دهقانی از بازیگران محبوب و تقریبا نوپای سینما و تلویزیونه که شاید اونو به اسم نشناسین ولی قطعا نقش اول سریال “لحظه گرگ و میش” رو به یاد دارین. المیرا دهقانی این اواخر هم تو سریال “حرفه ای” بازی کرد و تونست باز هم با بازی تحسین برانگیزش دل خیلی از طرفدارا رو ببره. المیرا دهقانی علاوه بر اینکه بازیگر خیلی خوبیه، یه اینستاباز خفن و حرفه ای هم هس که با عکسای اروپایی طورش بدجور فضای مجازی رو آتیش میزنه!

المیرا دهقانی که سلطان سلفی گرفتنای رنگ و وارنگ از خودشه به تازگی یه عکس باحال از خودش منتشر کرد که باز هم اولین نکته ای که تو عکسای این بازیگر نظر آدمو به سمت خودش جلب میکنه، پیرسینگیه که گویا هیچ جوره از بینی خانوم خانوما جداشدنی نیس.

المیرا خانوم با یه استایل طلایی که رنگ موهاش رو هم با اون ست کرده یه ترکیب شیک و پیک از خودش به نمایش گذاشته که البته میشه گفت این خانوم نجیب زاده همیشه عادت داره با فوتوهای خوش فرم و بامزه اش طرفدارای بیشتری رو روز به روز برای خودش جمع کنه و دیگه این روزا یه پایه اینستا به شمار میاد که اگه اینطوری پیش بره هیچکی دیگه جلودارش نیست!!!

d

المیرا دهقانی هر چی مودشِ رو بینیش پیاده میکنه!

المیرا دهقانی به تازگی یه استوری عجیب غریب از خودش منتشر کرد که او رو با یه فرم خاص و خیلی تو ذوق زنی نشون میده. خانوم بازیگر که اگه یکم تو پیجش بگردین قطعا متوجه علاقه بی نهایتش به پیرسینگ میشین، حالا با یه فرم جدیدی از این پیرسینگا اومده تو اینستا و یه جوری اینو زده که انگاری دو تا سوراخ بینیش رو به هم وصل کرده.

المیرا دهقانی که از همون زمان بازیش تو لحظه گرگ و میش معلوم بود پی این مدل ادا و اصولاس، حالا دیگه تهشُ درآورده و با به دستبند گیس شده و کلی چیتان پیتان همه رو شوک کرده!!!

yt

sfisf

p

فازگیریای المیرا دهقانی با نور و فضاهای شاخ طور!

المیرا دهقانی به محض اینکه یکم تو فضای سینما و تلویزیون به چشم اومد یه طوری شاخ شد واسه همه که اینستارو یه شبه بلعید و به جایی رسید که دیگه با هر چیزی، حتی چیزایی که فکرشُ نمیتونین بکنین فاز میگیره و میخواد بگه با بقیه متفاوته! به تازگی این بازیگر یه عکسایی از خودش منتشر میکنه که رسما فک همه رو میچسبونه زمین و خیلیا میگن چرا اینقد این خانوم اعتماد به سقف داره که تو این فرم و فضاها هی از خودش فوتو میندازه!

h

hsf

المیرا دهقانی واسه همه حتی خوشتیپ خواننده ها هم این فِنتیه!

المیرا دهقانی از اون دسته بازیگراییه که کلا شخصیت واقعیش قابل تشخیص نیس و واسه همین هم خیلی از کاربرا معقتدن به همین دلیل میتونه تو نقشای آروم و خیلی خشن به خوبی بدرخشه.

المیرا خانوم که اخیرا تو سریال حرفه ای با خوشتیپ مک کویین خواننده ها بازی میکرد، دل خیلیا رو بخاطر همبازی بودن با این آقای خفن برده بود و سیس اومدنای عجیب غریبش تو سریال یه طوری باحال به دل مردم نشست که خیلیا این رابطه رو بینشون باور کرده بودن!

sa

t

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

(ویدئو) طرز تهیه چیز کیک آلمانی؛ یه دسر خوشگل و خوشمزه که خیلی آسون درست میشه

چیز کیک یه دسر خوشگل و خوشمزس که این روزا پای ثابت مهمونی ها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.