استقلال ۱۴۰۱ هر روز پرستاره تر از قبل!

مدافع ۳۰ ساله آبی‌پوشان پایتخت قراردادش را با استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

مدافع بلندقامت و باتجربه آبی‌پوشان پایتخت ۲ فصل دیگر در جمع بازیکنان استقلال حضور خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال ۳۶۰، سیاوش یزدانی سال عجیبی را در دوران فوتبالی‌اش گذراند و بعد از درخشش در قلب خط دفاعی استقلال، به‌یکباره با چالش خدمت سربازی مواجه شد و از ابتدای اسفندماه سال گذشته، عازم خدمت سربازی شد و نتوانست آبی‌پوشان پایتخت را در هفته‌های پایانی لیگ بیست‌ویکم همراهی کند. یزدانی بعد از سرباز شدن به تیم ملوان پیوست اما هیچگاه در فهرست نفرات این تیم هم جای نگرفت.

مدافع بلندقامت استقلال که از راه‌های مختلف در تلاش برای دریافت معافیت از خدمت سربازی بود، بعد از قبولی در کنکور مقطع دکتری، متوجه شد که نمی‌تواند از قانون ایست سربازی استفاده کند و او از سقف مجاز برای دریافت معافیت تحصیلی استفاده کرده تا به سراغ قانون کفالت برود و در نهایت، با پیگیری‌های انجام شده مدافع آبی‌پوشان پایتخت موفق شد کفیلِ پدرش شود و کارت پایان خدمت دریافت کند.

یزدانی بعد از اتمام دوره سربازی‌اش به دیدار مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال رفت و با چراغ سبز آبی‌ها برای بازگشت دوباره به این تیم مواجه شد و با توجه به تمایل ریکاردو سا پینتو به حفظ سیاوش یزدانی در فهرست تیمش، امروز مذاکرات نهایی با او برای ادامه همکاری صورت گرفت و مدافع ۳۰ ساله آبی‌پوشان پایتخت قراردادش را با استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

خط دفاعی پرستاره استقلال با ۵ مدعی!

سیاوش یزدانی حالا باید چشم‌انتظار اعلام لیست مازاد استقلال از سوی ریکاردو سا پینتو باشد تا بتواند قراردادش را رسماً با آبی‌پوشان پایتخت به‌ثبت برساند و نامش به فهرست آبی‌ها اضافه شود. چون با توجه به محدودیت ۲۰ نفره لیست بزرگسالان استقلال، سا پینتو باید برای در اختیار داشتن یزدانی، روی نام یک بازیکن دیگر در فهرست تیمش خط قرمز بکشد که گفته می‌شود محمد حسینی گزینه مدنظر سرمربی پرتغالی استقلال برای خروج از فهرست آبی‌پوشان است.

مدافع ۳۰ ساله استقلال که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، در تلاش است تا دوباره جایگاه خود در تیم ملی را پس بگیرد و در فاصله سه ماه تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بتواند همراه شاگردان اسکوچیچ به دوحه سفر کند و فرصت بازی برای تیم ملی در مسابقات جام جهانی به‌دست آورد، هر چند که یزدانی برای حضور در ترکیب تیم ملی رقبای سرسختی چون شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مجید حسینی و مرتضی پورعلی‌گنجی را در پیش‌روی خود می‌بیند.

منبع : شایا نیوز

مطلب پیشنهادی

مانتو کهربایی "فاطمه گودرزی" که آدمو یاد جوجه کباب میندازه؛ تبلیغات از بیخ و بُن پاشوند!

فاطمه گودرزی بازیگر خفن ایرانی که این روزا داره اینستا رو با تبلیغات راه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.